Spilleplan lørdag Spilleplan med resultater LØRDAG (på mobile enheder vises siden bedst liggende)
Aarup Fritidscenter Hal 1
NR. | TID | PULJE-NR. | RESULTAT | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
13 | 08.00 | U12P | 5 | VSH 1 | Vidar Ulkebøl Håndbold 1 | 7 - 6 | |
14 | 08.25 | U12P | 4 | Aarup BK 1 | Rødovre HK 2 | 19 - 3 | |
15 | 08.50 | U12D | 9 | Vidar Ulkebøl Håndbold | Ollerup/Skerninge | 11 - 5 | |
16 | 09.15 | U12P | 5 | Ollerup/Skerninge | VSH 1 | 4 - 13 | |
17 | 09.40 | U12P | 4 | Taulov Skærbæk 2 | Spentrup IF | 3 - 10 | |
18 | 10.05 | U12P | 5 | Team Vestfyn 2 | Ollerup/Skerninge | 8 - 12 | |
19 | 10.30 | U12D | 9 | VSH 2 | Holte IF 2 | 6 - 6 | |
20 | 11.00 | U12P | 4 | Taulov Skærbæk 2 | Aarup BK 1 | 3 - 14 | |
21 | 11.25 | U12P | 5 | Vidar Ulkebøl Håndbold 1 | Team Vestfyn 2 | 12 - 2 | |
22 | 11.50 | U12P | 1 | AG Håndbold 1 | Bramdrupdam GIF | 6 - 10 | |
23 | 12.15 | U12P | 2 | Rødovre HK 1 | Vidar Ulkebøl Håndbold 2 | 14 - 3 | |
24 | 12.40 | U12P | 3 | AG Håndbold 2 | STIF Salbrovad | 16 - 7 | |
25 | 13.05 | U12P | 4 | Rødovre HK 2 | Spentrup IF | 3 - 15 | |
26 | 13.30 | U12P | 1 | Strib IF Håndbold | AG Håndbold 1 | 13 - 7 | |
27 | 14.00 | U12P | 2 | Rødovre HK 1 | Team Vestfyn 1 | 9 - 16 | |
28 | 14.25 | U12P | 3 | Taulov Skærbæk 1 | STIF Salbrovad | 12 - 5 | |
29 | 14.50 | U12P | 1 | VSH 2 | Strib IF Håndbold | 7 - 10 | |
30 | 15.15 | U12P | 2 | Vidar Ulkebøl Håndbold 2 | Kolding IF | 6 - 5 | |
31 | 15.40 | U12D | 10 | Holte IF 1 | Frem 83 2 | 15 - 0 | |
32 | 16.05 | U12P | 1 | Strib IF Håndbold | Bramdrupdam GIF | 5 - 11 | |
33 | 16.30 | U12D | 10 | Kolding IF | Aarup BK | 21 - 10 | |
34 | 17.00 | U10D | 21 | Vidar Ulkebøl Håndbold 2 | Team København Håndbold 1 | 8 - 11 | |
35 | 17.25 | U10P | 11 | Romalt IF | VSH 1 | 3 - 16 | |
36 | 17.50 | U10D | 21 | Team København Håndbold 1 | Tommerup HK 1 | 12 - 10 | |
37 | 18.15 | U10P | 11 | Vidar Ulkebøl Håndbold 1 | Tommerup HK 1 | 9 - 0 | |
38 | 18.40 | U10D | 21 | Vidar Ulkebøl Håndbold 2 | Kolding IF 2 | 6 - 9 | |
SLUT 19.05 |
Aarup Fritidscenter Hal 2
NR. | TID | PULJE-NR. | RESULTAT | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
39 | 08.00 | U10P | 17 | VSH 3 | Spentrup IF 2 | 10 - 7 | |
40 | 08.25 | U10P | 13 | Kolding IF 1 | BK Ydun 3 | 7 - 7 | |
41 | 08.50 | U10P | 15 | Holte IF 2 | Aarup BK 1 | 1 - 16 | |
42 | 09.15 | U10D | 20 | Aarup BK 1 | Rødovre HK 2 | 14 - 4 | |
43 | 09.40 | U10P | 17 | Aarup BK 2 | BK Ydun 1 | 2 - 13 | |
44 | 10.05 | U10D | 20 | Holte IF 2 | Vidar Ulkebøl Håndbold 1 | 17 - 10 | |
45 | 10.30 | U10P | 15 | Kolding IF 3 | VSH 2 | 1 - 10 | |
46 | 11.00 | U10P | 13 | Taulov Skærbæk | Rødovre HK 2 | 6 - 5 | |
47 | 11.25 | U10D | 20 | Rødovre HK 2 | Vidar Ulkebøl Håndbold 1 | 3 - 20 | |
48 | 11.50 | U12P | 3 | AG Håndbold 2 | Aarup BK 2 | 11 - 3 | |
49 | 12.15 | U12P | 2 | Kolding IF | Team Vestfyn 1 | 3 - 14 | |
50 | 12.40 | U12D | 9 | Ollerup/Skerninge | VSH 2 | 13 - 4 | |
51 | 13.05 | U12P | 5 | Team Vestfyn 2 | VSH 1 | 0 - 18 | |
52 | 13.30 | U12D | 9 | Ollerup/Skerninge | Holte IF 2 | 11 - 9 | |
53 | 14.00 | U12P | 6 | Team NØS | Middelfart Håndboldklub | 11 - 5 | |
54 | 14.25 | U12P | 5 | Vidar Ulkebøl Håndbold 1 | Ollerup/Skerninge | 11 - 0 | |
55 | 14.50 | U12D | 9 | VSH 2 | Vidar Ulkebøl Håndbold | 6 - 15 | |
56 | 15.15 | U12P | 6 | Holte IF | AG Håndbold 3 | 12 - 6 | |
57 | 15.40 | U12P | 3 | Aarup BK 2 | Taulov Skærbæk 1 | 7 - 7 | |
58 | 16.05 | U12D | 9 | Holte IF 2 | Vidar Ulkebøl Håndbold | 3 - 13 | |
59 | 16.30 | U12P | 3 | Taulov Skærbæk 1 | AG Håndbold 2 | 9 - 9 | |
60 | 17.00 | U12P | 2 | Vidar Ulkebøl Håndbold 2 | Team Vestfyn 1 | 10 - 16 | |
61 | 17.25 | U12P | 1 | Bramdrupdam GIF | VSH 2 | 10 - 2 | |
62 | 17.50 | U12P | 3 | STIF Salbrovad | Aarup BK 2 | 7 - 8 | |
63 | 18.15 | U12P | 2 | Kolding IF | Rødovre HK 1 | 8 - 15 | |
64 | 18.40 | U12P | 1 | VSH 2 | AG Håndbold 1 | 3 - 5 | |
SLUT 19.05 |
Den gamle hal
NR. | TID | PULJE-NR. | RESULTAT | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
65 | 08.00 | U12P | 6 | Middelfart Håndboldklub | AG Håndbold 3 | 4 - 3 | |
66 | 08.25 | U12D | 8 | Rødovre HK 1 | Team Vestfyn 2 | 20 - 2 | |
67 | 08.50 | U12D | 10 | Kolding IF | Holte IF 1 | 8 - 12 | |
68 | 09.15 | U12P | 6 | Team NØS | Holte IF | 10 - 4 | |
69 | 09.40 | U12D | 8 | Frem 83 1 | Strib IF Håndbold | 9 - 3 | |
70 | 10.05 | U12D | 10 | Frem 83 2 | Aarup BK | 2 - 13 | |
71 | 10.30 | U12P | 6 | Middelfart Håndboldklub | Holte IF | 3 - 5 | |
72 | 11.00 | U12D | 7 | Middelfart Håndboldklub | VSH 1 | 4 - 16 | |
73 | 11.25 | U12D | 10 | Frem 83 2 | Kolding IF | 3 - 13 | |
74 | 11.50 | U12P | 6 | AG Håndbold 3 | Team NØS | 3 - 15 | |
75 | 12.15 | U12D | 7 | Team Vestfyn 1 | Middelfart Håndboldklub | 13 - 2 | |
76 | 12.40 | U12D | 10 | Holte IF 1 | Aarup BK | 17 - 10 | |
77 | 13.05 | U10P | 15 | VSH 2 | Holte IF 2 | 12 - 0 | |
78 | 13.30 | U10P | 12 | Holte IF 1 | Spentrup IF 1 | 5 - 7 | |
79 | 14.00 | U10D | 20 | Holte IF 2 | Aarup BK 1 | 10 - 8 | |
80 | 14.25 | U10P | 15 | VSH 2 | Aarup BK 1 | 2 - 13 | |
81 | 14.50 | U10P | 12 | Bramdrupdam GIF 2 | Holte IF 1 | 0 - 11 | |
82 | 15.15 | U10D | 23 | VSH 3 | Holte IF 1 | 9 - 13 | |
83 | 15.40 | U10P | 15 | Kolding IF 3 | Holte IF 2 | 2 - 8 | |
84 | 16.05 | U10P | 16 | Rødovre HK 1 | Bramdrupdam GIF 1 | 9 - 0 | |
85 | 16.30 | U10D | 23 | Taulov Skærbæk | Aarup BK 2 | 6 - 4 | |
86 | 17.00 | U10D | 19 | Tommerup HK 2 | VSH 1 | 6 - 8 | |
87 | 17.25 | U10P | 16 | Tommerup HK 2 | Rødovre HK 1 | 2 - 22 | |
88 | 17.50 | U10D | 19 | BK Ydun 1 | Assens HK | 6 - 4 | |
89 | 18.15 | U10P | 16 | Bramdrupdam GIF 1 | Kolding IF 2 | 4 - 5 | |
SLUT 18.40 |
Fyrtårn Tommerup hal 1
NR. | TID | PULJE-NR. | RESULTAT | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
90 | 08.00 | U10P | 14 | VSH 4 | Middelfart Håndboldklub | 2 - 8 | |
91 | 08.25 | U10D | 18 | Rødovre HK 1 | Kolding IF 1 | 4 - 9 | |
92 | 08.50 | U10D | 22 | VSH 2 | Middelfart Håndboldklub | 5 - 6 | |
93 | 09.15 | U10D | 23 | Aarup BK 2 | Holte IF 1 | 5 - 7 | |
94 | 09.40 | U10P | 14 | BK Ydun 2 | Vidar Ulkebøl Håndbold 2 | 15 - 1 | |
95 | 10.05 | U10D | 18 | Aarup BK 3 | Team København Håndbold 2 | 3 - 3 | |
96 | 10.30 | U10D | 22 | BK Ydun 2 | VSH 2 | 6 - 6 | |
97 | 11.00 | U10D | 23 | Holte IF 1 | Taulov Skærbæk | 7 - 14 | |
98 | 11.25 | U10P | 14 | BK Ydun 2 | VSH 4 | 10 - 0 | |
99 | 11.50 | U10D | 18 | Aarup BK 3 | Rødovre HK 1 | 6 - 14 | |
100 | 12.15 | U10D | 23 | VSH 3 | Taulov Skærbæk | 6 -12 | |
101 | 12.40 | U10P | 14 | Middelfart Håndboldklub | Vidar Ulkebøl Håndbold 2 | 9 - 3 | |
102 | 13.05 | U10D | 18 | Kolding IF 1 | Team København Håndbold 2 | 18 - 3 | |
103 | 13.30 | U10D | 23 | Aarup BK 2 | VSH 3 | 11 - 4 | |
104 | 14.00 | U12D | 8 | Team Vestfyn 2 | Strib IF Håndbold | 2 - 9 | |
105 | 14.25 | U12D | 7 | Rødovre HK 2 | VSH 1 | 5 - 13 | |
106 | 14.50 | U12D | 8 | Frem 83 1 | Rødovre HK 1 | 11 - 17 | |
107 | 15.15 | U12P | 4 | Rødovre HK 2 | Taulov Skærbæk 2 | 8 - 9 | |
108 | 15.40 | U12D | 7 | Rødovre HK 2 | Team Vestfyn 1 | 4 - 18 | |
109 | 16.05 | U12P | 4 | Spentrup IF | Aarup BK 1 | 5 - 14 | |
110 | 16.30 | U12D | 7 | VSH 1 | Team Vestfyn 1 | 11 - 13 | |
111 | 17.00 | U12D | 8 | Strib IF Håndbold | Rødovre HK 1 | 3 - 17 | |
112 | 17.25 | U12D | 7 | Middelfart Håndboldklub | Rødovre HK 2 | 9 - 8 | |
113 | 17.50 | U12D | 8 | Team Vestfyn 2 | Frem 83 1 | 2 - 13 | |
SLUT 18.15 |
Fyrtårn Tommerup hal 2
NR. | TID | PULJE-NR. | RESULTAT | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
114 | 08.00 | U10P | 12 | Spentrup IF 1 | Bramdrupdam GIF 2 | 12 - 1 | |
115 | 08.25 | U10P | 11 | VSH 1 | Vidar Ulkebøl Håndbold 1 | 4 - 4 | |
116 | 08.50 | U10P | 12 | VSH 5 | Bramdrupdam GIF 2 | 1 - 3 | |
117 | 09.15 | U10P | 11 | Tommerup HK 1 | Romalt IF | 1 - 5 | |
118 | 09.40 | U10P | 12 | VSH 5 | Holte IF 1 | 1 - 10 | |
119 | 10.05 | U10P | 16 | Kolding IF 2 | Rødovre HK 1 | 4 - 12 | |
120 | 10.30 | U10D | 19 | VSH 1 | BK Ydun 1 | 8 - 3 | |
121 | 11.00 | U10D | 21 | Team København Håndbold 1 | Kolding IF 2 | 7 - 3 | |
122 | 11.25 | U10P | 16 | Tommerup HK 2 | Bramdrupdam GIF 1 | 1 - 9 | |
123 | 11.50 | U10D | 19 | Tommerup HK 2 | BK Ydun 1 | 5 - 10 | |
124 | 12.15 | U10D | 21 | Tommerup HK 1 | Vidar Ulkebøl Håndbold 2 | 9 - 5 | |
125 | 12.40 | U10P | 11 | Tommerup HK 1 | VSH 1 | 1 - 18 | |
126 | 13.05 | U10D | 22 | Middelfart Håndboldklub | BK Ydun 2 | 10 - 8 | |
127 | 13.30 | U10D | 19 | VSH 1 | Assens HK | 5 - 4 | |
128 | 14.00 | U10P | 11 | Vidar Ulkebøl Håndbold 1 | Romalt IF | 8 - 4 | |
129 | 14.25 | U10P | 14 | Middelfart Håndboldklub | BK Ydun 2 | 0 - 5 | |
130 | 14.50 | U10D | 22 | BK Ydun 2 | Team NØS | 5 - 17 | |
131 | 15.15 | U10P | 17 | BK Ydun 1 | Spentrup IF 2 | 7 - 1 | |
132 | 15.40 | U10P | 14 | Vidar Ulkebøl Håndbold 2 | VSH 4 | 1 - 4 | |
133 | 16.05 | U10P | 13 | Rødovre HK 2 | Kolding IF 1 | 1 - 15 | |
134 | 16.30 | U10D | 22 | Team NØS | VSH 2 | 13 - 2 | |
135 | 17.00 | U10P | 17 | Aarup BK 2 | VSH 3 | 1 - 4 | |
136 | 17.25 | U10P | 13 | BK Ydun 3 | Taulov Skærbæk | 9 - 4 | |
137 | 17.50 | U10D | 18 | Team København Håndbold 2 | Rødovre HK 1 | 4 - 8 | |
138 | 18.15 | U10P | 17 | VSH 3 | BK Ydun 1 | 10 - 9 | |
SLUT 18.40 |
LIVE Resultater