Spilleplan søndag 

Spilleplan med resultater SØNDAG (på mobile enheder vises siden bedst liggende)

Aarup Fritidscenter Hal 1

NR.
TID
PULJE-NR.
RESULTAT
13908.00U12PABramdrupdam GIFRødovre HK 114 - 13-
14008.25U10DAVidar Ulkebøl Håndbold 1Middelfart Håndboldklub13 - 3-
14108.50U10DAKolding IF 2Holte IF 15 - 3-
14209.15U10PABK Ydun 2VSH 23 - 4-
14309.40U10PAAarup BK 1Middelfart Håndboldklub6 - 3-
14410.15U10DAHolte IF 2Kolding IF 216 - 4-
14510.40U10PASpentrup IF 1VSH 26 - 4-
14611.05U10DATeam København Håndbold 1 Vidar Ulkebøl Håndbold 15 - 6-
14711.30U10PBBramdrupdam GIF 2VSH 42 - 6-
14811.55U12PAAG Håndbold 2Spentrup IF9 - 6-
14912.30U12PAAarup BK 1Vidar Ulkebøl Håndbold 116 - 8-
15012.55U12PATeam NØSTeam Vestfyn 19 - 10-
15113.20U12PA-semifinaleAG Håndbold 2Aarup BK 110 - 21-
15213.45U10PA-semifinaleVSH 1Rødovre HK 112 - 10-
15314.10U10DA-semifinaleHolte IF 2Kolding IF 111 - 12-
15414.35U12PA-semifinaleVSH 1Team Vestfyn 1-
15515.15U12DA-finaleRødovre HKKolding IF19 - 8-
15615.45U12PA-finaleAarup BK 1VSH 111 - 9-
PRÆMIEOVERRÆKKELSE
15716.25U10DA-finaleKolding IF VSH 112 - 10-
15816.55U10PA-finaleVSH 1Aarup BK 16 - 7-
PRÆMIEOVERRÆKKELSE

 

Aarup Fritidscenter Hal 2

NR.
TID
PULJE-NR.
RESULTAT
15908.00U12PATeam Vestfyn 1Strib IF Håndbold10 - 7-
16008.25U12DATeam Vestfyn 1Kolding IF5 - 13-
16108.50U10PAVSH 3Kolding IF 27 - 4-
16209.15U10PARødovre HK 1BK Ydun 19 - 5-
16309.40U10PBSpentrup IF 2Tommerup HK 212 - 4-
16410.15U12DAVSH 1Holte IF 115 - 10-
16510.40U10PABK Ydun 3Aarup BK 12 - 7-
16611.05U10PAVSH 1VSH 317 - 7-
16711.30U10PBTaulov SkærbækHolte IF 28 - 1-
16811.55U10PAKolding IF 1Rødovre HK 18 - 9-
16912.30U12PBMiddelfart HåndboldklubVSH 25 - 4-
17012.55U12PAVSH 1Bramdrupdam GIF13 - 3-
17113.20U12PBOllerup/SkerningeKolding IF 4 - 11-
17213.45U10PA-semifinaleSpentrup IF 1Aarup BK 12 - 6-
17314.10U10DA-semifinaleVidar Ulkebøl Håndbold 1VSH 19 - 12-
17414.35U12PB-semifinaleKolding IF Middelfart Håndboldklub9 - 7-
17515.15U12DB-finaleStrib IF HåndboldMiddelfart Håndboldklub5 - 3-
17615.45U12PB-finaleAarup BK 2Kolding IF5 - 7-
PRÆMIEOVERRÆKKELSE
17716.15U10DB-finaleAssens HK Aarup BK 15 - 7-
17816.45U10PB-finaleRødovre HK 2Taulov Skærbæk2 - 6-
PRÆMIEOVERRÆKKELSE

 

Den gamle hal

NR.
TID
PULJE-NR.
RESULTAT
17908.00U10DBRødovre HK 2BK Ydun 29 - 7
18008.25U10DBVidar Ulkebøl Håndbold 2VSH 313 - 9-
18108.50U10PBVSH 4Kolding IF 36 - 2-
18209.15U10PBHolte IF 2Vidar Ulkebøl Håndbold 27 - 1-
18309.40U10DBAarup BK 3Tommerup HK 27 - 8-
18410.15U10DBAssens HKTeam København Håndbold 210 - 2-
18510.40U10DATeam NØSKolding IF 16 - 15-
18611.05U10DATaulov SkærbækVSH 15 - 14-
18711.30U12DBMiddelfart HåndboldklubFrem 83 210 - 0-
18811.55U12DBAarup BKRødovre HK 213 - 8-
18912.30U12PBAarup BK 2AG Håndbold 35 - 1-
19012.55U12PBTaulov Skærbæk 2STIF Salbrovad7 - 6-
19113.20U10DBVSH 2Tommerup HK 27 - 8-
19213.45U10DBAarup BK 2Assens HK4 - 8-
19314.10U12PB-semifinaleAarup BK 2Taulov Skærbæk 211 - 2-
19414.35U10DB-semifinaleTommerup HK 2Assens HK4 - 6-
SLUT 15.00

 

Fyrtårn Tommerup hal 1

NR.
TID
PULJE-NR.
RESULTAT
19508.00U12PATaulov Skærbæk 1Vidar Ulkebøl Håndbold 15 - 8
19608.25U12PASpentrup IFHolte IF10 - 9
19708.50U12PBSTIF SalbrovadTeam Vestfyn 214 - 9
19809.15U12PBRødovre HK 2AG Håndbold 35 - 10
19909.40U12PBAG Håndbold 1Kolding IF5 - 6
20010.15U10PBRomalt IFVSH 57 - 1
20110.40U10PBRødovre HK 2Tommerup HK 15 - 1
20211.05U10DBAarup BK 1 Vidar Ulkebøl Håndbold 213 - 6
20311.30U10DBTommerup HK 1Rødovre HK 219 - 8
20411.55U10PBRomalt IFSpentrup IF 25 - 3
20512.30U10PBRødovre HK 2Bramdrupdam GIF 16 - 4
20612.55U10DB-semifinaleAarup BK 1Tommerup HK 114 - 6
20713.20U10PB-semifinaleRomalt IFRødovre HK 25 - 6
20813.45U10PB-semifinaleVSH 4Taulov Skærbæk5 - 9
SLUT 14.10

 

Fyrtårn Tommerup hal 2

NR.
TID
PULJE-NR.
RESULTAT
20908.00U10PAVSH 1Holte IF 111 - 4
21008.25U10PAKolding IF 1Vidar Ulkebøl Håndbold 15 - 3
21108.50U10DAKolding IF 1BK Ydun 114 - 8
21209.15U10PBBramdrupdam GIF 1Aarup BK 24 - 2
21309.40U10PAVSH 1Rødovre HK 111 - 3
21410.15U12PBVidar Ulkebøl Håndbold 2VSH 24 - 5
21510.40U12DAFrem 83 1Vidar Ulkebøl Håndbold4 - 9
21611.05U12DAOllerup/SkerningeRødovre HK 14 - 14
21711.30U12DBTeam Vestfyn 2Holte IF 24 - 11
21811.55U12DBVSH 2Strib IF Håndbold5 - 12
21912.30U12DA-semifinaleKolding IFVidar Ulkebøl Håndbold12 - 11
22012.55U12DA-semifinaleVSH 1Rødovre HK 17 - 12
22113.20U12DB-semifinaleMiddelfart HåndboldklubHolte IF 29 - 7
22213.45U12DB-semifinaleAarup BK Strib IF Håndbold5 - 7
SLUT 14.10

 

LIVE Resultater

Fredag    Lørdag    Søndag